0 2 min 5 ay

Geliştirdiği tahlillerle müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak için çalışmalarını sürdüren İsfanbul AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için manalı bir müsabaka düzenliyor. 5-10 yaş ortası çocukların katılacağı aktiflik kapsamında İsfanbul Mutfak ismiyle hizmet veren foodcourt kısmında seçilen bir duvar, yarışta 1’inci seçilen fotoğrafla süslenecek. Dereceye giren çocuklara da sürpriz mükafatların verileceği müsabakada yer alacak fotoğrafların konusu ise kahraman sağlık çalışanları…

Sunduğu hizmetlerle klasik AVM’lerden farklılaşan İsfanbul, bu kere manalı bir projeye imza atıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında fotoğraf müsabakası düzenleyen İsfanbul AVM, İsfanbul Mutfak ismiyle hizmet veren foodcourt kısmındaki bir duvara aktiflikte 1’inci olan fotoğraf çalışmasını ekleyecek. Minik ellerin çizeceği fotoğrafların teması ise kahraman sağlık çalışanları olacak.

Dereceye giren çocuklara sürpriz armağanlar

Yarışta dereceye giren çocukları çeşitli sürprizler de bekliyor. 1’inci seçilen fotoğrafın sahibine bisiklet armağan edilecek. Ayrıyeten birinci 50’de yer alacak çocuklara top, çanta, paten ve armağan çekleri üzere sürpriz armağanlar verilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir