0 2 min 5 ay

Son vakitlerin en çok irdelenen ve en kıymetli sorularından biri olan “Çevresel sürdürebilirlik mümkün mü?” konusunu merkezine alan ve Can Yücel’in unutulmaz şiirinden ilhamla gerçekleştirilen “Yeşilmişik” karma standı 7 Mayıs’ta Atelier Marvy’de açılıyor.

Her biri mesleği boyunca kendi stiliyle isminden kelam ettiren işlere imza atan 15 sanatkarın yapıtını ağırlayacak “Yeşilmişik”te; Eda Gecikmez, Işık Güner, Horasan, Ali Şentürk, Günnur Özsoy, Su Yücel, Aylin Zaptcıoğlu, Camila Rocha, Alper Aydin, Murat Tosyalı, CANAN, Ahmet Duru, Bedri Baykam, Nejat Satı ve Ali İbrahim Öcal’ın birbirinden değerli işleri sergilenecek.

Club Marvy, sanata ve mahallî zanaata verdiği kıymet ile dönem boyunca Atelier Marvy’de birbirinden kıymetli sanatkarların yapıtlarına yer veriyor. Yemyeşil bir tabiatın içerisinde, sakin bir lüks anlayışı sunan Club Marvy’de konuklar, sanatın farklı disiplinlerinde üretilmiş eserler ile buluşuyor.

Club Marvy’nin birinci döneminden itibaren sanatın tüm disiplinlerini içerisinde barındıran, Döne Otyam’ın sanat idaresinde hayata geçen galerisi Atelier Marvy, 18 Haziran’a kadar “Yeşilmişik” standına konut sahipliği yapmaya devam edecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir