0 3 min 6 ay

Trendyol’un Instagram hesabı üzerinden canlı gerçekleşen “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programının bu haftaki konuğu Ebru Şallı oldu. Birinci kere bir canlı yayına konuk olduğunu belirten Ebru Şallı, Vidinli’nin sıkıştıran sorularını yanıtladı.

Her Perşembe Trendyol Instagram hesabı üzerinden ünlü isimlerin konuk olduğu “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” canlı yayın programının bu haftaki konuğu Ebru Şallı oldu. Birinci defa canlı yayın yaptığını söyleyerek sohbete başlayan Şallı, çok yakında Youtube kanalı açmaya hazırlandığını ve bunun için de çok heyecanlı olduğunu belirtti. Şallı: “17 – 18 yaşından bu yana çalışıyorum. Pilates DVD’leri, yemek kitapları, spor kıyafetleri derken büyük bir birikimim var. 3 yıl evvel tüm çalışmalarımı Ebru Şallı markası altında topladım. Eşim Uğur Akkuş ile de bu sayede tanıştık zati. Tüm bu birikimimi paylaşmayı çok özledim. Youtube ile tekrardan geri dönüş yapacağım. Bölgesel idmanlar, pratik tarifler üzere kısa görüntüler çekmeye başladım. Birebir vakitte yeni kitabımı da çok yakında yayınlamış olacağım” dedi.

“İçten gelen hoşluğa inanıyorum”

Canlı yayında bakım sırlarına da değinen Şallı: “Ben küçüklüğümden beri cilt ve el – ayak bakımına çok kıymet veririm. Pandemi öncesinde her ay hamama giderdim. Bir de ben çok su içiyorum ve sağlıklı besleniyorum. İçten gelen hoşluğa inanan bir insan olarak bol su içmenin ve sağlıklı beslenmenin daima yararını gördüm” dedi.

“Mayo defilesinde çok berbat düştüm”

Podyumda başına gelen şanssız olaylardan bahseden Şallı, “Uzun yıllar evvel mayo defilesine çıkmıştım. Ayakkabı ayağıma büyük geldiğinden podyuma adımımı atar atmaz yüz üstü yere yapıştım. Birçok kişi bilmez lakin benim en güldüğüm anılarımdan biridir” derken, ekranları çok özlediğini de kelamlarına ekledi. Bu vakte kadar tüm televizyon projelerini kendisinin kanallara götürdüğünü belirten Şallı, bayanların cesaretli olması gerektiğini söyledi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir