0 2 min 5 ay

Gerçek Olamaz sinemasının dünya prömiyeri 43. Moskova Memleketler arası Sinema Festivali’nde yapılacak

Türk imali ‘Gerçek Olamaz’ sinema sinemasının dünya prömiyeri 43. Moskova Memleketler arası Sinema Festivali’nde gerçekleşecek.

Başrollerini Gönül Nagiyeva ile Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı ‘Gerçek Olamaz’ isimli sinema sinemasının dünya prömiyeri 43. Moskova Memleketler arası Sinema Festivali’nde yapılacak.

Senaristliğini ve direktörlüğünü Korhan Uğur ve Gönül Nagiyeva’nın birlikte yaptığı sinema, 23 Nisan saat 15: 30’da Moskova’nın en büyük salonlarından biri Oktyabr Şenlik Merkezi 5. Hall’da sinemaseverlerle buluşacak.

Gerçek Olamaz sineması daha evvel Around Films Şenlik Paris şenliğinde ‘En Düzgün Sinematografi kategorisinde, Los Angeles La Femme Festivali’nin özel seçkisinde, Saint Petersburg White Nights Sinema Festival’inde ‘En Güzel Senaryo’ kategorisinde ve Şenlik Internazionale Del Cinema Di Salerno özel seçkisinde finalist oldu. Birebir vakitte sinemanın tanıtımı için yazılan ‘Leyla’s Song’ müziği Palm Beach International Music Awards şenliğinde En Güzel JAZZ müziği kategorisinde finalist oldu.

Drama tipinde çekilen sinemada, Jazz müzisyeni Leyla ve fotoğrafçı Murat’ın aşk öyküsü anlatılıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir