0 3 min 6 ay

3’te 3 Polis Haftası özel kısmıyla Pazar akşamı 23.45’te TRT1’de… Usta oyuncuların tarihi şahsiyetleri canlandırdığı “Tarih Sahnesi” kısmında ise Şehit Polis Fethi Sekin izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Türkiye’nin bilgi müsabakası “3’te 3”, 11 Nisan Pazar akşamı bu sefer kahraman polislerimizi ağırlıyor. Özel kısmıyla dikkat çeken müsabakada yarışacak olan polislerimizin ne kadar ödül alacakları ise merak konusu. Tarih Sahnesi’nde ise kısma özel isimler olacak.

Başarılı sunucu Pelin Çift’in sunduğu bilgi müsabakası “3’te 3” te, Prof.Dr. Tufan Gündüz yorumları ve jokerleriyle programa renk katmaya devam ediyor. Oyuncuların tarihi şahsiyetleri canlandırdığı “Tarih Sahnesi” kısmıyla dikkatleri çeken yerli ve özgün bilgi müsabakası “3’te 3” her Pazar akşamı Teşkilat dizisinden çabucak sonra ekranlara geliyor.

Tarihten sinemaya, coğrafyadan edebiyata, spordan fen bilimlerine tüm alanlardan soruların yer aldığı “3’te 3”, güvenliğimiz için özveriyle çalışan Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 176. yılında, emniyet mensuplarımızın müsabaka koltuğunda oturacağı Polis Haftası özel kısmıyla Pazar akşamı 23.45’te TRT1’de!

3’te 3’te nasıl 500 bin lira kazanılır?

Büyük mükafatın 500.000 lira olduğu müsabakada yarışmacıların kazanmak için yapmaları gereken tek şey arka arda üç soruyu yanlışsız cevaplayarak 3’te 3 yapmak…

Yeni kuralların her anına heyecan kattığı yarışta, yarışmacılara hakikat cevapladıkları her üç soru sonunda “Tamam mı, Devam mı?” sorusu soruluyor. “Tamam” diyen yarışmacı gerçek cevapladığı son sorunun ödül ölçüsünü alarak müsabakadan ayrılabiliyor. “Devam” diyen yarışmacı ise daha yüksek bir ödül ölçüsüne ulaşmak için yarışa devam edebiliyor. Ayrıyeten yarışmacı, müsabakanın rastgele bir anında önünde bulunan kırmızı butona basarak müsabakayı kendisi için sonlandırabiliyor. Yarışmacı böylece 3’te 3 yaparak ulaştığı son ödül sayısının yarısını kazanarak yarıştan ayrılıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir