0 2 min 5 ay

Müsabakaya iştirak için son müracaat tarihi 27 Mayıs!

İstanbul Hazır Giysi ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İHKİB) tarafından 1992 yılından bu yana düzenlenen Koza Genç Moda Dizayncıları Müsabakası, moda tasarımı alanında meslek yapmak isteyen genç yetenekleri sanayiyle buluşturan en kıymetli platform olarak öne çıkıyor.

Hayallerini gerçekleştirmek isteyen genç tasarımcıların her yıl sabırsızlıkla bekledikleri; moda kesiminin nabzını tutan Koza Genç Moda Dizayncıları Müsabakası için son müracaat tarihi 27 Mayıs. Genç tasarımcıların birbirinden etkileyici dizaynlarına sahne olacak müsabaka ve gala gecesi bu sene 26 Ekim 2021 tarihinde düzenlenecek.

Koza Genç Moda Dizayncıları Müsabakası, bugüne kadar ortalarında Özgür Masur, Hakan Yıldırım, Hasret Kaya ve Zeynep Tosun üzere isimlerin de bulunduğu çok sayıda başarılı dizayncıları dala kazandırdı. Genç tasarımcılara maddi dayanağın yanı sıra yurt dışında moda ve yabancı lisan eğitimi üzere birçok bahiste takviye sunan Koza, iştirakçilerin defile deneyimi ve bilinirlik kazanmasına da katkı sağlıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir