0 2 min 5 ay

Giysi kesiminde her dönem kendine kattığı yeniliklerle dikkatleri üzerine çeken Bad Bear, yenilenmenin izinde ürettiği hava şartlarına uygun ve konforlu eserlerle yoluna daha güçlü devam ediyor.

Sokak modasını takip edenler tarafından vazgeçilmez bir marka haline gelen Bad Bear, enteresanlığı, marjinalliği ve farklı olmanın yolunu kıyafetin tasarım ve konforunda gösteriyor. Hem rahatlıkla hareket etmeyi sağlayan hem de kuvvetli hava şartlarında yarı yolda bırakmayan Bad Bear, gün içerisinde kullanıcılarının rahat hareket etmesi için üretiminde gereken itinası en önemli seviyede gösteriyor. Gösterdiği ihtimamla kullanıcılarından da olumlu geri dönüşler alan marka, her dönem hava şartları ile rahat giysisi harmanlayarak adeta bir konfor dalgası oluşturuyor.

Dinamik stiliyle sokaklarda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bad Bear, konforu, rahatlığı isteyen herkes tarafından tercih ediliyor. Renk ve dizaynları ile özgür ve asi ruhu harekete geçirerek makûs hava şartlarında dahi sıcaklık sunan Bad Bear, sokakta yarattığı özgürlük havası ve stiliyle kullanıcılarına “farklı olma”yı hissettiriyor.

Bilhassa baharın geldiği bugünlerde renkli kıyafetle kuşanmak isteyenlerin bir numaralı tercihi haline gelen Bad Bear, üretime geçtiği günden bu yana bahar mevsiminin renkli dünyasını yansıtan dizaynlarıyla hayatı renklendirmeye devam ediyor. Yeni dönemde da tezli dizaynları ile bahar mevsimine giriş yapmayı hedefleyen Bad Bear; renk, tasarım ve rahatlık üçgenini önemseyerek eserlerini zenginleştirmeye devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir